Environmentálně profilovaná třída Skřítků 2018/2019

Neváhejte přijít dne 21. května (pondělí) od 16 hodin do třídy Skřítků na schůzku týkající se možnosti zařazení Vašeho dítěte do třídy s environmentální profilací na nový školní rok.

Milí rodiče,

chtěli byste, aby Vaše děti měly radost z pohybu venku? Aby si při hrách vystačily s klacíkem? Aby uměly lépe řešit problémy a přizpůsobovat se změnám? Chcete jim dopřát více pohybu v přírodě a na čerstvém vzduchu a při tom mít jistotu, že jejich vzdělávání bude směřovat ke stejnému cíli jako v klasické třídě?

Pak neváhejte přijít

21. května (pondělí) od 16 hodin do třídy Skřítků

na schůzku týkající se možnosti zařazení Vašeho dítěte do třídy s environmentální profilací na nový školní rok.

Více informací se dozvíte na této schůzce, kde Vám budou zodpovězeny i veškeré Vaše dotazy.

Přihlašování je možné už teď na archu v šatně třídy Skřítků (parapet) nebo osobně na schůzce, nejpozději však do 24. května 2018 (včetně)

V případě velkého zájmu jsou přednostně přijímány stávající děti, dále děti, které měly zájem už předchozí školní rok a z kapacitních důvodů nebyly přijaty a dále budou brány přednostně starší děti.

Těšíme se na shledání

Bc. Tereza Smítalová