HRAVÁ ANGLIČTINA V MŠ

VYBERTE SI Z KROUŽKŮ V MŠ Náměšť na Hané
Přihlašujte své děti online na www.krouzky.cz do 20. září 2019.

HRAVÁ ANGLIČTINA V MŠ – zač. děti 4-5 let

úterý 14:45 - 15:25                             800 Kč/pololetí

Věděli jste, že i malé dítě, přestože ještě nemluví cizím jazykem, citlivě vnímá a už v raném věku si může osvojit, že „čikn“ není „kičn“? S dětmi si hrajeme a hodně se hýbeme a díky tomu pak mohou přirozeně nasávat jazyk bez zbytečného učení se zpaměti. Při jednoduchých hrách zaměřených na zábavu skrz pohyb, písničky a jednoduché výtvarné činnosti zprostředkováváme dětem základy jazyka důležitého pro fungování v dnešním světě.

HRAVÁ ANGLIČTINA V MŠ – pokroč. děti 5-6 let

úterý 15:30 - 16:10                              800 Kč/pololetí

Prošlo už vaše dítko ročním kurzem a chcete na něj navázat? Chcete oživit a prohloubit to, co už vaše dítě umí z minulého roku, oprášit to, co má někde „vzadu v hlavě“ a dále to rozvíjet? Chceme dětem nenáročně zprostředkovat základní anglické fráze a slovíčka a posílit jejich chuť se jazyku dál věnovat. Při jednoduchých hrách zaměřených na zábavu skrz pohyb, písničky a jednoduché výtvarné činnosti zprostředkováváme dětem základy jazyka důležitého pro fungování v dnešním světě.

Vytvořeno: 3. 9. 2019
Poslední aktualizace: 3. 9. 2019 14:53