Odloučené pracoviště, Zákostelí 92, 783 44 Náměšť na Hané

kuchařky: , Veronika Slaná, Vladislava Keclíková
pomocné kuchařky: Renáta Sirotková, Jana Malá

Základní informace

Školní jídelna připravuje obědy pro žáky a zaměstnance ZŠ a MŠ. V rámci doplňkové činnosti připravuje obědy také pro cizí  strávníky.

V době, kdy není kapacita jídelny vytížena (prázdniny, víkendy), je schopna připravit stravu formou celodenního stravování pro  strávníky ( sportovní a kulturní akce), kteří mohou být také ubytováni v prostorách Základní školy Náměšť na Hané. Jedinou  podmínkou je, že minimální počet přihlášených strávníků je 30.

Provoz školní jídelny se řídí vnitřním řádem.

Objednávání stravy

Od školního roku 2023/2024 se strava objednává přes portál STRAVA.CZ

Strávníci, kteří se u nás ještě nikdy nestravovali, se musí k odběru stravy zaregistrovat osobně v kanceláři školní jídelny. Pak budou postupovat  jako stávajíci strávníci podle návodu níže.

Pro přihlášení do aplikace klikněte na ikonu po tímto textem (do výběru jídelny pak zadejte 7278).

strava
Provedete prvotní přihlášení do systému.  Zadáte uživatele ve tvaru prijmenijmeno (malými písmeny bez mezery a bez diakritiky)  Heslo pro první vstup je stejné, tedy ve tvaru prijmenijmeno (malymi pismeny bez mezery a bez diakritiky)

Po prvním přihlášení budete vyzváni k doplnění e-mailu a zadání nového hesla. Potom už se budete přihlašovat novým heslem a objednávat stravu.

Po výběru stravy nezapoměňte kliknutím na tlačítko Odeslat objednávku potvrdit.

Objednávka/odhláška na další den musí být provedena nejpozději do 12:45 hodin předcházejíciho dne. Pak se systém uzamkne.

Podrobnosti k obsluze aplikace najdete v nápovědě ZDE.

Ceny stravného od 1. září 2023

Žáci 7-10 let - oběd 32 Kč

Žáci 11 - 14 roků oběd

15 a více roků - oběd