Navigace

Obsah

Výuka tělesné výchovy 3. a 4.. třídy v tělocvičně na II. stupni a vhodné oblečení pro venkovní aktivity všech žáků

Typ: ostatní | náš tip
Informace k nutnosti vybavit děti deštníkem nebo pláštěnkou za nepříznivého počasí a vybavit oblečením, které odpovídá roční době a předpovědi počasí.

Vážení rodiče, upozorňujeme Vás, že od 3. třídy dochází děti na výuku tělesné výchovy do tělocvičny na II. stupeň a přechází vzdálenost 700 metrů mezi budovami. Je proto nezbytně nutné, abyste děti vybavili deštníkem nebo pláštěnou pro případ nepříznivého počasí a vhodným oblečením, které odpovídá dané roční době (čepice, šály, rukavice, nepromokavé vyšší boty, impregnované boty, funkční prádlo, ap.) a případně také předpovědi počasí, kterou také najdete na našich stránkách. 

 


Vytvořeno: 6. 10. 2017
Poslední aktualizace: 5. 9. 2018 12:51
Autor: Správce Webu