Projektový den ve výuce 29.9. 2021

Projektový den ve výuce 29.9. 2021 Dne 29.9. 2021se uskutečnil projektový den "Obec a životní prostředí" se žáky 2. třídy.

Projektový den byl připraven ve spolupráci s  Martinem Kašparem, který zajistil odborný výklad, vytyčil trasu a promyslel jednotlivá zastavení v obci Náměšť na Hané a v jejím okolí.

Na jednotlivých zastaveních se děti seznámily s životním prostředím v obci. Pomocí dobových fotografií si mohly srovnat v jakém životním prostředí žijí dnes a jak žili lidé v minulosti.

Žáci si prohlédli různé ekosystémy - les, park, vodní zdroje, pole.

Odborník také děti seznámil se starým nádražím a s připravovanými plány na jeho revitalizaci a opětovné využití.

Děti si odnesly spousty nových poznatků, ke kterým se budeme ve škole vracet během školního roku v prvouce i v jiných předmětech.

Vytvořeno: 4. 10. 2021
Poslední aktualizace: 26. 1. 2022 8:08