Projektový den ve výuce 6.10.2021 (MŠ)

Projektový den ve výuce 6.10.2021 (MŠ) Dne 6.10.2021 proběhl v mateřské škole v oddělení třídy Veverek projektový den ve výuce s názvem "Od záchranných programů k chovatelství".

Odborník z praxe společně s pedagogem připravili zajímavý program se zaměřením ne environmentální výuku a osvětu. Dětem byly představeny nejvýznamnější projekty na záchranu exotického ptactva. Prezentace i demonstrace exotického ptactva byla pro děti velmi poutavá. Formou prožitkového učení se děti dozvěděly o důvodech, které snižují populaci exotického ptactva i o možnostech jejich ochrany. Děti zejména ocenily možnost přímého kontaktu s krotkými jedinci. Využité metody vedly k rozvoji environmentální senzitivity u dětí a podpořily rozvoj pozitivního vztahu k živým bytostem.

Vytvořeno: 19. 10. 2021
Poslední aktualizace: 26. 1. 2022 8:08