Navigace

Obsah

Informace k aktuální situaci

Typ: ostatní
Informace k výuce v těchto dnech.

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se množí dotazy, jak bude probíhat výuka, pokud se ve třídě objeví COVID 19 pozitivní žák, rád bych Vás informoval touto cestou, že hygiena (KHS) posílá do karantény jen spolužáka, který s pozitivním žákem seděl v lavici. Třídy se tedy neuzavírají a výuka ve škole běží normálně.  Hygienická opatření ve škole jsou nastavena a od pondělí byla ještě zpřísněna nad rámec zatím platných povinných nařízení.

On-line výuka může být zahájena až za situace, kdy je v karanténě na základě rozhodnutí KHS víc jak 50 % žáků ze skupiny nebo třídy. Jinak to není možné.

Vyučující ale umísťují nebo budou umísťovat učební materiály do učeben classroomu, tak, aby nepřítomní žáci měli přehled, co se ve výuce děje.

Mgr. Ladislav Havelka, ředitel

 


Vytvořeno: 21. 10. 2021
Poslední aktualizace: 21. 10. 2021 07:32
Autor: