Navigace

Obsah

Informační systém MŠ Digiškolka - registrace zahájena

Typ: ostatní
informační systém MŠ Po zavedení elektronické žákovské knížky připravujeme digitální informační systém Digiškolka, určený pro mateřskou školu.

Digiškolka je určena pro mateřské školy, které chtějí přejít v klidu a včas na digitální správu a zároveň mít k dispozici kvalitní, moderní a zábavné didaktické materiály. Na webových stránkách školy se v sekci Mateřská škola již zobrazuje odkaz Digiškolka, který vede na přihlašovací stránku. V dohledné době obdrží zákonní zástupci dětí z MŠ pin pro aktivaci uživatelského účtu a přístupu k portálu. Portál usnadní komunikaci mezi školkou a zákonnými zástupci a škole umožní vést elektronickou matriku už v MŠ.

Jakmile obdržíte PIN, můžete zahájit registraci ZDE.

                                              informační systém MŠ


Vytvořeno: 6. 1. 2023
Poslední aktualizace: 19. 1. 2023 13:16
Autor: Mgr. Ladislav Havelka