Navigace

Obsah

Silácké vystoupení - Jan Stoklasa

Typ: ostatní
Holýma rukama přetrhnout balíček karet na čtvrtiny, ohnout podkovu, hřebíky, nebo je rovnou zatlouct do dřevěného prkna. Zdá se Vám to nemožné? Nám také. Tedy až do pátečního dopoledne, kdy nás navštívil pan Jan Stoklasa.

Trpělivost, soustředěnost a správné dýchání. To vše je součástí jeho pravidelných tréninků, jak nám sám vysvětlil a současně ukázal nejzákladnější cviky, které tomu všemu předchází. Silovému tréninku a cvičení s vlastní vahou se věnuje více než dvacet pět let.

A my jsme moc rádi, že k nám vážil dalekou cestu a ukázal nám vše, co umí. Už teď se nemůžeme dočkat příštího roku a snad se předvedeme i my!silácké vystoupení


Vytvořeno: 24. 5. 2022
Poslední aktualizace: 24. 5. 2022 12:15
Autor: Mgr. Ludmila Štafová