Navigace

Obsah

Výsledek benefičního jarmarku nás mile překvapil

Typ: ostatní
Výsledek benefičního jarmarku nás mile překvapil 1 Benefiční jarmark - S láskou upečené, ze srdce darované.

Přesně touto větou se řídil první stupeň základní školy. S žáky pátého ročníku, kteří se nezúčastnili školy v přírodě, jsme strávili čtvrteční dopoledne ve školní kuchyňi na druhém stupni. Společnými silami jsme připravili pečené i nepečené dobroty, jako například jablečný závin, pizza šneky, bábovku či kokosové kuličky.

V pátek jsme poté uspořádali jarmark, v rámci kterého mohl každý darovat jakoukoli částku, a za ni si odnést něco dobrého na svačinku. Celý výtěžek (10 593 Kč) odesíláme organizaci Člověk v tísni na pomoc lidem na Ukrajině, protože z událostí posledních dní je každému z nás smutno a rádi bychom alespoň touto cestou pomohli.

Dobrovolnou sbírkovou akci připravujeme také na druhém stupni. Po neděli Vás budeme informovat.

Ze srdce bych chtěla poděkovat žákům, rodičům, paním učitelkám a asistentkám za krásné dary. Samozřejmě i dětem za to, že se do tohoto úkolu pustily s chutí a zodpovědností.

Mgr. Ludmila Štafová, třídní učitelka 5. A


Vytvořeno: 4. 3. 2022
Poslední aktualizace: 4. 3. 2022 16:00
Autor: