Projektový den ve výuce 13.5.2022 (7.B)

Projektový den ve výuce 123.5.2022 (7.B) 1 Dne 13.5.2022 se žáci 7.B třídy zúčastnili Projektového dne zaměřeného na strojní profese, který probíhal na Sigmundově SŠ Lutín.

První část probíhala v budově teoretické výuky, kde si vymodelovali klíčenku se svým jménem, dále se seznámili s principy změny tlaku a také si vyzkoušeli technické měření.

V druhé části jsme se přesunuli do budovy odborného výcviku. Na soustružnické dílně měly děti možnost “osahat si” univerzální hrotový soustruh, na pracovišti s laserem žáci viděli ukázku vypalování a v rukodělné dílně měli možnost seznámit se s prací v kovářském kroužku.

Projektový den se dětem líbil, radost jim také udělaly malé dárky, které si samy vyrobily.

Vytvořeno: 26. 5. 2022
Poslední aktualizace: 26. 5. 2022 9:02