Celodružinový výlet

- pátek 10. května 2024

Véklice – celodružinový výlet do Senice na Hané

V pátek 10. května 2024 se vypravíme na celodružinový výlet do biocentra Véklice (rybníky) v Senici na Hané. Pátek je vybraný proto, že v ostatní dny mají děti hodně kroužků a bylo by složité je rušit.

Děti, které se této akce nezúčastní, je potřeba si vyzvednout nejpozději do 12:15 hodin. Předpokládaný návrat je v 16 hodin. Obě cesty půjdeme pěšky. Jedna cesta je dlouhá asi 4 km a průměrnou chůzí trvá přibližně 1 hodinu. Půjdeme polní cestou, ne po silnici.

Nutno mít s sebou batůžek, pokrývku hlavy, repelent, opalovací krém, sportovní oděv + obuv, pití + svačinu, pláštěnku.

Při nepříznivém počasí bude akce zrušena.

Vychovatelky ŠD

PS: Děti dostanou lístečky, kde je potřeba označit, zda se tohoto výletu zúčastní nebo ne a zda budou děti po skončení této akce odcházet samy nebo s doprovodem. Tyto lístečky je potřeba odevzdat max. do 30. dubna 2024.

Vytvořeno: 16. 4. 2024
Poslední aktualizace: 16. 4. 2024 14:02