Navigace

Obsah

Benefiční jarmark na 1. stupni

Typ: ostatní
Benefiční jarmark na 1. stupni 1 Součástí školního vzdělávacího programu jsou témata, která se týkají mezilidských vztahů (osobnostní a sociální výchova) a principy sociálního smíru a solidarity (multikulturní výchova)

Proto jsme se rozhodli uspořádat Benefiční jarmark pečených a nepečených dobrot, které připravili žáci pátého ročníku. Výtěžek z prodeje předáme na pomoc lidem, kteří strádají v současné době na Ukrajině. Učíme tak děti jak důležité je pomáhat lidem, kteří se z jakéhokoliv důvodu ocitnou v nouzi.

Předem děkujeme za jakýkoliv příspěvek.

Přikládáme také letáček, který Vám poradí, jak se s dětmi bavit o současném dění.

 

Mgr. Ladislav Havelka, ředitel


Vytvořeno: 3. 3. 2022
Poslední aktualizace: 3. 3. 2022 19:20
Autor: Mgr. Ladislav Havelka