Aktuality MŠ

Radost babičkám a dědečkům v domovech seniorů

Milé rodiče a děti.
Chtěli bychom Vás poprosit o pomoc při spolupráci na novém projektu Pohádka pro radost. Tento projekt připravila obecně prospěšná společnost Mezi námi, která v celé ČR zaštiťuje mezigenerační setkávání. Tento projekt vznikl pro potěšení babiček a dědečků izolovaných v domovech seniorů.

ostatní | 2. 4. 2020 | Autor: Mgr. Pavla Valentová

Náměty pro rodiče

Milí rodiče.
Situace kolem koronaviru nás všechny nepříjemně zaskočila a ze dne na den se většina z nás ocitla doma se svými dětmi. Dny jsou dlouhé a možná někdy sami přemýšlíte, co s dětmi dělat a jak je zabavit. Přinášíme vám souhrn nám osvědčených webových stránek, které můžete využít jako inspiraci pro hraní, tvoření či „učení“ se se svými dětmi.

ostatní | 31. 3. 2020 | Autor: Mgr. Pavla Valentová

Zrušení plaveckého výcviku

Vzhledem k výskytu a šíření koronaviru byl zrušen plavecký výcvik v Litovli. Těm, kteří již výcvik uhradili, budou peníze vráceny v plné výši. Děkujeme za pochopení. celý text

ostatní | 24. 3. 2020 | Autor: Mgr. Pavla Valentová

Prominutí úplaty za předškolní vzdělávaní za měsíc duben

Informujeme Vás, že z důvodu omezeného provozu MŠ bude úplata za předškolní vzdělávání za měsíc duben prominuta. celý text

ostatní | 24. 3. 2020 | Autor: Mgr. Pavla Valentová

Jak mluvit s dětmi o koronaviru

Vážení rodiče, současná situace je velmi psychicky náročná nejen pro nás dospěláky, ale i pro děti. Nevíte jak s nimi o tom mluvit ? Snad Vám pomůže odkaz na publikace, kde najdete cenné rady.

ostatní | 24. 3. 2020 | Autor: Správce Webu

Potvrzení tiskopisu na ošetřovné pro rodiče dětí z MŠ

informace k potvrzování tiskopisů v MŠ celý text

ostatní | 22. 3. 2020 | Autor: Správce Webu

Omezený provoz MŠ

Milí rodiče, na základě rozhodnutí Rady městyse o provozu MŠ bude MŠ nadále fungovat v omezeném provozu POUZE pro děti rodičů pracujících ve zdravotnictví, PČR, obchodech s potravinami, v armádě ČR a pro děti hasičů.
Děkujeme za pochopení. Budeme se na všechny děti těšit, až tato nepříznivá doba pomine. Aktuální informace o provozu najdete na těchto web stránkách. celý text

ostatní | 16. 3. 2020 | Autor: Mgr. Pavla Valentová

Aktuální informace pro rodiče dětí z MŠ

Vyhlášení celostátní karantény od 16.3.2020 0:00 do 24.3. 2020 06:00 celý text